Chyba nastavenia. Kontaktujte správcu e-shopu.

Mydlový kvet do kúpeľa. 

1. Zloženie:

Mydlo obsahuje zvlhčujúce faktory, jemné na pokožku, s príjemnou vôňou, úplne rozpustné vo vode. PH neutrálne, obsahuje rastlinné esenciálne oleje, účinne pre hydratáciu kože, podporuje systémový krvný obeh, stimuluje mozog, odstraňuje únavu. Vyrobené pre voňavý kúpeľ, relax, rozmaznávanie tela, a pre hydratáciu pokožky. NOVINKA, ktorá nahrádza bežné mydlo, sprchový gél, dezinfekčný prostriedok na ruky a dokáže účinne vyčistiť telo, ruky a tvár. Je vhodný pre domáci relax, a tiež pre hostí v ubytovacích zariadeniach, v hoteliérstve..

Kvety, ktoré vyzerajú ako živé, majú hladký povrch, sýte farby, luxusnú - parfémovú vôňu. Úplne rozpustné, bohaté na penu.

Vôňa esenciálnych olejov z rastlín, dodáva rovnováhu tela a mysle, pre emocionálne, duchovné a fyzické zdravie. Je taktiež vhodné ako dekorácia.

 

2. Účinok:

Omladenie, zvlhčenie a čistenie, aby vaša pokožka bola hydratovaná a hladšia.

 

3. Skladovanie:

Nevystavujte, vysokej teplote, dávajte pozor na vlhkosť. Uložte výrobok na suchom, chladnejšom a vetranom mieste, aby ste predišli vlhkosti. Priame slnečné svetlo môže spôsobiť zmenu farby kvetov, a taktiež rýchlejšie vyprchanie vône.

Pozrite si naše video ako sa mydlová ruža rozpúšťa: https://www.mydlovekytice.sk/nase-videa/